Öğrenme ve Öğretme Merkezimizde Oryantasyon Eğitimlerimizi Başarıyla Tamamladık!

2022-2023 Güz Dönemi Oryantasyon & Eğitim Programı

Programın ilk günü Rektörümüz Şirin Karadeniz Hocamızın açılış konuşması ile başladı!

Oryantasyon & Eğitim Programımızın ikinci gününde, Doç. Dr. Nihal Yurtseven “İzlence tasarımı”, Dr. Ayşin Kaplan Sayı “Yaratıcı İçerik Tasarımı” ve Prof. Dr. Pınar Melis Yelsalı Parmaksız ise “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Ders Tasarımı” eğitimlerini verdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oryantasyon & Eğitim Programımızın üçüncü gününde, Doç. Dr. Bülent Sezgin ile “Eğitimde Drama”, Dr. Defne Yavaş ile “Etkili Öğretim”, Öğr. Gör. Neşe Uyanık ile “Farklı Öğrenme Ortamlarında Sınıf Yönetimi” ve Doç. Dr. Yavuz Samur ile “Eğitimde Oyun ve Oyunlaştırma” eğitimleriyle bizlerle oldular.

Dördüncü gün Dr. Gürsu Aşık ile “Nitelikli Ölçme ve Değerlendirme”, Prof. Dr. Necla Keleş ile “Eğitimde Değişen Kuşaklar”, ve Banu Şahin ile “Derslerde Konuşma Performanslarımız” eğitimlerini verdiler.

Programımızın beşinci gününde, Sabire Akay & Neşe Öztürk ile “Sunum Teknikleri”, Dr. Ayşegül Liman Kaban ile “Çevrimiçi İşbirlikli Öğrenme”, Dr. Mustafa Polat ile “Online Dersleri İnteraktif Yapmak için Tüyolar” ve Prof. Dr. Pınar Melis Yelsalı Parmaksız, Dr. Bahar Tanyaş, Dr. Sinan Aşçı, Prof. Dr. Aslı Makaracı ve Ayşe Sena Özen ile “Üniversitede Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği ve Kapsayıcılık” eğitimlerini tamamladılar.